Nastřelovaní náušnic

estelle_banner

NASTŘELOVÁNÍ NÁUŠNIC ESTELLE DĚTEM I DOSPĚLÝM

Je pro mne důležité aby maminka i miminko byli v klidném prostředí a psychické pohodě, bez zbytečného stresu svazování ručiček a násilného držení hlavičky. Nastřelení probíhá sterilně v objetí maminčina náručí aby se miminko cítilo bezpečně. Očkování hexavakcinou před samotným nastřelením je doporučené, ale není nutné.

Nastřelení náušniček dětem se provádí vždy za přítomnosti rodičů. Rodiče musí být přítomni do 18ti let věku dítěte. Nejprve jsou dítěti řádně zkontrolovány ušní boltce a po následné konzultaci s rodiči je pomocí speciální fixy naznačeno místo nastřelení. Poté se ucho dezinfikuje a umístí (nastřelí) samotný šperk do označeného místa nastřelovací pistolí. Po nastřelení se zkontroluje průběh vpichu a uzávěr náušnice. Před odchodem ze studia jsou rodiče řádně poučeni o správné péči, možných komplikacích a následné výměně popřípadě ponechání stávajícího šperku (náušnice značky ESTELLE jsou určeny k trvalému nošení a není nutné je měnit za jiné). Nastřelit lze náušnice do ušního lalůčku a do chrupavky v místě zvaném Helix a Tragus.

Kdy je vhodné náušnice nastřelit?
Náušnice je vhodné nastřelit dětem zhruba od 3 měsíců věku. Měly by být již dobře vyvinuté ušní lalůčky. Vhodné je nastřelení provádět s odstupem minimálně 2 – 3 týdnů od očkování.  U starších dětí či dospělých pak kdykoliv.

Korekční  nastřelování náušnic
Pokud máte problém se špatně provedeným nastřelením  či propíchnutím lalůčku od lékaře, prosím kontaktujte mne co nejdříve, ať můžeme korekčně vše napravit. Lékař bohužel často není estét a čím dříve se problém nesouměrnosti vyřeší, tím lépe.

Jaké náušnice se k nastřelování používají?
Výběr náušnic Estelle je veliký, skladem mám stabilně kolem 150 různých druhů tvarů kamínků Swarovski a jejich barev. Na místě si vyberete ze vzorníku a testovací náušničky si můžete i přiložit aby byla volba barvy a tvaru opravdu reálná. Náušnice Estelle neobsahují alergizující prvky – zejména nikl. Jedná se o výrobky z chirurgické oceli leštěné bíle či pozlacené 24kt. zlatem. Náušnice  mají uzávěr dříku ve formě puzety vyrobené z chirurgické oceli. V případě pozlacených náušnic je pozlacená i puzeta.
U pacientů (rodičů) panuje někdy mylná představa, že zadní část dříku může při nošení poranit pokožku. Náušnice jsou konstruovány tak, aby k poranění nemohlo dojít ani v případě zvýšeného tlaku dříku na pokožku (při kojení dětí, spánku atp.).

Komu není vhodné nastřelit náušnice?
Nastřelení není vhodné provádět dětem do 3 měsíců věku; všem akutně nemocným; těm, kteří mají v uchu útvar, který tam nepatří (někdy bývá v lalůčku tzv. atherom – ucpaná mazová žlázka); osobám úzkostným, které se obávají narušení akupunkturních drah; lidem trpícím poruchou krevní srážlivosti nebo užívajícím léky na “ředění” krve – zejména Warfarin.

Ceník naleznete v záložce OBJEDNAT

Najdete nás na adrese Sarah Estetic, Jungmannova 621, 432 01 Kadaň, okres Chomutov (20km), Klášterec nad Ohří (7km)

1

Navštivte naše sociální sítě.
SLEDUJ NÁS

© Copyright 2017 – 2021 Všechna práva vyhrazena SARAH estetic

facebook