5
MIKROJEHLIČKOVÁNÍ
4
3
2
1

MICRONEEDLING (Mikrojehličkování)

Microneedling (Mikrojehličkování) je nová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a s redukcí rozšířených pórů. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s hyperpigmentací, rosacey, jizvami, striemi, nebo jizvičkami po akné.

Microneedling je dermatologické ošetření jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, kterou nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení nejlepších výsledků. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže, a tím vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení. Kůže je vybuzena k produkci kolagenu a k novotvorbě kožních buněk. Již bezprostředně po zákroku dochází na pleti k viditelným změnám, které pokračují v následujících 3-4 týdnech.

Nastartovaný proces hojení vede k redukci vrásek, pigmentací, jizev, červených žilek (rosacey) i strií.

Tato metoda umožní:Mikrodermapero
• obnovení pevnosti a hutnosti pleti
• vyhlazování jemných vrásek
• redukce jizviček, i po akné, strií
• redukce pórů, hyperpigmentací
• s výhodou se aplikuje i při zvýšeném výpadu vlasů.

Princip metody:
pero s jehlovým aplikátorem vytváří tisíce mikrovpichů, následně vznikají v pokožce „mikrokanálky“, které se rychle uzavírají. Než dojde k jejich uzavření, vpravují se jimi do pokožky vysoce účinná séra proti stárnutí (kolagen, vit A, C, E apod.) Již jen „propíchání“ pokožky vede ke stimulaci kolagenu, elastinu a podpořením účinku pomocí speciálních sér je výsledek násoben.

Ošetření: obličej, krk, dekolt, ruce, paže, bříško

před ošetřením se aplikuje lokální anestetický krém, následné ošetření trvá cca 30min. Doporučený počet sezení jsou 3 po 3-4 týdnech.

 

Micro-needling-acne-scars-before-and-after-2-1

CENÍK

Microneedling 1 ošetření:

Obličej ……………………………….…..…..…………………. 1590,-

V ceně zahnuto: odlíčení povrchové čistění a aplikace séra.

facebook